Dyżury i Asysty Niedzielne

Wrzesień 10th, 2010 Wpisane w Wszystko

DYŻURY NIEDZIELNE

UWAGA! ZMIANY!!!

Niedziela 10 października (28. niedziela zwykła):

godz. 8.00          —   

ASYSTA NA MSZY ŚW. O GODZ. 9.30 

lektorzy                        Ciszewski J., Dybek I., Michalski K.

m.ołtarza                     Dybek D., Flaga S.   

ogień i łódka               Jęczmionek M., Bętkowski A.

m.światła                     Rybak M., Dachowski T.  

m.krzyża                       Zając B.                         

godz. 11.00        Antolak T., Duszyk A., Antolak J., Szargan Ł.   

godz. 12.30        Lipski M., Kołoczek R., Kupiec W.

godz. 15.00        — Mączka J., Nuckowski K., Łukasik A.         

godz. 16.30        — Tryba J., Bednarek A.              

godz. 18.30        — Stojak A., Ziobrzyński P.

Niedziela 17 października (29. niedziela zwykła):

godz. 8.00               

ASYSTA NA MSZY ŚW. O GODZ. 9.30 

lektorzy                        Ciszewski J., Duszyk A., Nuckowski K.

m.ołtarza                     Kołoczek R., Dybek D.   

ogień i łódka               Jęczmionek M., Dybek I.

m.światła                     Zając B., Łukasik A.   

m.krzyża                       Kupiec W.                          

godz. 11.00        Antolak T., Michalski K., Bętkowski A.,

       Antolak J., Rybak M., Szargan Ł., Flaga S.            

godz. 12.30        Lipski M., Mączka J.

godz. 15.00        — Dachowski T.         

godz. 16.30        — Tryba J., Bednarek A.              

godz. 18.30        — Stojak A., Ziobrzyński P.

Niedziela 24 października (30. niedziela zwykła):

godz. 8.00          Zych I.      

ASYSTA NA MSZY ŚW. O GODZ. 9.30 

lektorzy                        Ciszewski J., Mączka J., Bętkowski A.  

m.ołtarza                     Dybek D., Rybak M.       

ogień i łódka               Jęczmionek M., Dybek I.

m.światła                     Kołoczek R., Kupiec W.

m.krzyża                       Zając B.                          

godz. 11.00        — Antolak T., Michalski K., Duszyk A.,

     Antolak J., Szargan Ł., Szargan B., Michalski W.    

godz. 12.30        Lipski M., Flaga S., Flaga J.  

godz. 15.00        — Łukasik A., Dachowski T.    

godz. 16.30        — Tryba J., Bednarek A., Nuckowski K.  

godz. 18.30        — Ziobrzyński P., Stojak A.

Niedziela 31 października (Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła):

godz. 8.00          —    

ASYSTA NA MSZY ŚW. O GODZ. 9.30 

lektorzy                        Ciszewski J., Mączka J., Nuckowski K.

m.ołtarza                     Bednarek A., Kupiec W.   

ogień i łódka               Jęczmionek M., Bętkowski A.

m.światła                     Rybak M., Dachowski T.  

m.krzyża                       Zając B.                         

godz. 11.00        Antolak T., Antolak J., Kołoczek R.,

     Szargan Ł., Szargan B., Flaga S., Flaga J.    

godz. 12.30        Lipski M., Michalski K., Michalski W.

godz. 15.00        — Dybek I., Duszyk A., Dybek D.,           

godz. 16.30        — Łukasik A., Tryba J., Zych I.               

godz. 18.30        — Stojak A., Ziobrzyński P.

Poniedziałek 1 listopada (Uroczystość Wszystkich Świętych):

godz. 8.00          —      

ASYSTA NA MSZY ŚW. O GODZ. 9.30 

lektorzy                        Ciszewski J., Duszyk A., Michalski K.    

m.ołtarza                     Michalski W., Dybek D.       

ogień i łódka               Bętkowski A., Dybek I.

m.światła                     Łukasik A., Zając B.

m.krzyża                       Jęczmionek M.                           

godz. 11.00        — Antolak T., Antolak J., Szargan Ł., Szargan B.

godz. 12.30        Lipski M., Mączka J., Bednarek A.

godz. 15.00        — Kołoczek R., Dachowski T., Kupiec W.      

godz. 16.30        — Tryba J., Rybak M., Flaga S., Flaga J., Zych I.   

godz. 18.30        — Ziobrzyński P., Stojak A., Nuckowski K.

 

  1. Jeden komentarz to “Dyżury i Asysty Niedzielne”

  2. By Isabella Miers 6 on sty 13, 2012

    oo odprawiane jest uroczyste naboże

Wpisz komentarz