Pytania i odpowiedzi

Marzec 3rd, 2011 Posted in Wszystko 3 | 6 komentarzy »

Tu można zadawać pytania w Komentarzach.

Punktacje

Wrzesień 10th, 2010 Posted in Wszystko | 1 komentarz »

Aby obejrzeć Aktualne Punktacje kliknij w w odnośnik

Dyżury i Asysty Niedzielne

Wrzesień 10th, 2010 Posted in Wszystko | 1 komentarz »

DYŻURY NIEDZIELNE

Niedziela 11 października (28. niedziela zwykła):

godz. 8.00                 Dachowski T.       

ASYSTA NA MSZY ŚW. O GODZ. 9.30 

lektorzy                     Lipski M., Ciszewski J., Antolak T.

m.ołtarza                  Rybak M., Dybek D.     

ogień i łódka             Antolak J., Jęczmionek M.

m.światła                  Dybek I., Michalski K.

m.krzyża                    Duszyk A.                         

godz. 11.00      Krasicki P., Łukasik A., Flaga S., Szargan Ł.  

godz. 12.30      Ziobrzyński P., Bętkowski A., Kupiec W.

godz. 15.00      — Mączka J., Tryba J., Kuśmierczyk A.        

godz. 16.30      — Nuckowski K., Kołoczek R., Bednarek A.        

godz. 18.30      — Stojak P., Stojak A., Koza J.

Niedziela 18 października (29. niedziela zwykła):

godz. 8.00                 Nuckowski K.    

ASYSTA NA MSZY ŚW. O GODZ. 9.30 

lektorzy                     Antolak T., Lipski M., Krasicki P.

m.ołtarza                  Antolak J., Mączka J.     

ogień i łódka             Michalski K., Jęczmionek M.

m.światła                  Bednarek A., Kupiec W.  

m.krzyża                    Chochoł Sz.                          

godz. 11.00      — Szargan Ł., Flaga S., Kołoczek R., Łukasik A.        

godz. 12.30      Ciszewski J., Dachowski T., Rybak M.

godz. 15.00      — Dybek I., Dybek D., Zając B., Tryba J.        

godz. 16.30      — Duszyk A., Kuśmierczyk A., Ziobrzyński P.      

godz. 18.30      — Stojak P., Stojak A., Bętkowski A.

Niedziela 25 października (uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła):

godz. 8.00                 — Ziobrzyński P., Duszyk A.     

ASYSTA NA MSZY ŚW. O GODZ. 9.30 

lektorzy                     Ciszewski J., Lipski M., Jęczmionek M.   

m.ołtarza                  Dybek I., Dybek D.      

ogień i łódka             Michalski K., Bętkowski A.

m.światła                  Kuśmierczyk A., Zając B.

m.krzyża                    Mączka J.                           

godz. 11.00      — Szargan Ł., Flaga S., Kołoczek R., Kupiec W.

godz. 12.30      Antolak T., Nuckowski K., Antolak J.

godz. 15.00      — Krasicki P., Dachowski T., Rybak M.    

godz. 16.30      — Bednarek A., Tryba J., Łukasik A.

godz. 18.30      — Stojak P., Stojak A., Koza J.

Niedziela 1 listopada (uroczystość Wszystkich Świętych):

godz. 8.00                 Dybek I., Dybek D.     

ASYSTA NA MSZY ŚW. O GODZ. 9.30

lektorzy                     Antolak T., Krasicki P., Mączka J.

m.ołtarza                  Rybak M., Dachowski T.    

ogień i łódka             Studziżba M., Studziżba M.

m.światła                  Kupiec W., Jęczmionek M. 

m.krzyża                    Antolak J.

godz. 11.00      — Lipski M., Szargan Ł., Flaga S., Kołoczek R.

godz. 12.30   — Ciszewski J., Dybek I., Dybek D.  

godz. 15.00      — Michalski K., Bętkowski A., Łukasik A.     

godz. 16.30      — Ziobrzyński P., Kuśmierczyk A., Tryba J.    

godz. 18.30      — Stojak P., Stojak A., Koza J.

Niedziela 8 lstopada (32. niedziela zwykła):

godz. 8.00                 —  Bętkowski A., Zając B.      

ASYSTA NA MSZY ŚW. O GODZ. 9.30 

lektorzy                     Lipski M., Mączka J., Kuśmierczyk A.

m.ołtarza                  Jęczmionek M., Nuckowski K.  

ogień i łódka             Antolak T., Krasicki P.

m.światła                  Ziobrzyński P., Bednarek A.    

m.krzyża                    Antolak J.                          

godz. 11.00      Szargan Ł., Flaga S., Kołoczek R., Łukasik A.

godz. 12.30      Ciszewski J., Duszyk A., Kupiec W.

godz. 15.00      — Dybek I., Michalski K., Dybek D.        

godz. 16.30      — Zając B., Rybak M., Dachowski T.             

godz. 18.30      — Stojak P., Stojak A., Tryba J.