Pytania i odpowiedzi

Marzec 3rd, 2011 Posted in Wszystko 3 | 6 komentarzy »

Tu można zadawać pytania w Komentarzach.

Punktacje

Wrzesień 10th, 2010 Posted in Wszystko | 1 komentarz »

Aby obejrzeć Aktualne Punktacje kliknij w w odnośnik

Dyżury i Asysty Niedzielne

Wrzesień 10th, 2010 Posted in Wszystko | 1 komentarz »

NOWE DYŻURY NIEDZIELNE

Niedziela 7 czerwca (uroczystość Świętej Trójcy):

godz. 8.00                 Bednarek A.    

ASYSTA NA MSZY ŚW. O GODZ. 9.30 

lektorzy                     Antolak T., Lipski M., Krasicki P.

m.ołtarza                  Antolak J., Mączka J.     

ogień i łódka             Michalski K., Jęczmionek M.

m.światła                  Ziobrzyński P., Kupiec W.  

m.krzyża                    Chochoł Sz.                           

godz. 11.00      — Szargan Ł., Dachowski T., Bednarski K. i M.

godz. 12.30      — Stojak P., Stojak A., Bętkowski A.

godz. 15.00      — Ciszewski J., Dybek I., Zając B.        

godz. 16.30      — Duszyk A., Kuśmierczyk A.      

godz. 18.30      — Rybak M.

Czwartek 11 czerwca (Uroczystość Bożego Ciała):

godz. 8.00       — Duszyk A., Dybek I.    

godz. 9.30       — Lipski M., Bętkowski A., Rybak M., Zając B.  

godz. 11.00      — Wesołowski B., Dachowski T., Bednarek A.

ASYSTA NA MSZY ŚW. O GODZ. 12.30 I PROCESJI 

lektorzy                     Stojak P., Lipski M., Ciszewski J.

m.ołtarza                  Mączka J., Chochoł Sz.       

ogień i łódka             Michalski K., Jęczmionek M.

m.światła                  Antolak J., Bętkowski A.

m.krzyża                    Antolak T.

rezerwowi               Studziżba M., Studziżba M.,

                                   Dybek I., Duszyk A.

do baldachimu posłużą:  Zych P., Krasicki R., Krasicki P., Ciszewski J., Dunaj Ł.  

godz. 15.00      — Karski W., Chochoł Sz., Mączka J.

godz. 16.30      — Ziobrzyński P., Kołoczek R.

MINISTRANCI NIE WYZNACZENI PO RAZ DRUGI

PRZYJDĄ NA GODZ. 12.30 I INNĄ DOWOLNĄ GODZINĘ

PRÓBA CAŁEJ ASYSTY Z GODZ. 12.30 

WE WTOREK 9 CZERWCA O GODZ. 19.15

 

Niedziela 14 czerwca (11. niedziela zwykła):

godz. 8.00                 — Bętkowski A.     

ASYSTA NA MSZY ŚW. O GODZ. 9.30 

lektorzy                     Ciszewski J., Krasicki P., Studziżba Mati

m.ołtarza                  Jęczmionek M., Duszyk A.     

ogień i łódka             Lipski M., Studziżba Michał

m.światła                  Kuśmierczyk A., Zając B.

m.krzyża                    Chochoł Sz.                          

godz. 11.00      — Rybak M., Dachowski T., Kupiec W., Szargan Ł.

godz. 12.30      — Antolak T., Antolak J., Ziobrzyński P.

godz. 15.00      — Karski W., Bednarski K., Bednarski M.     

godz. 16.30      — Mączka J., Dybek I., Bednarek A.

godz. 18.30      — Stojak P., Stojak A., Michalski K., Koza J.

Niedziela 21 czerwca (12. niedziela zwykła):

godz. 8.00                 Kuśmierczyk A., Nuckowski K.     

ASYSTA NA MSZY ŚW. O GODZ. 9.30 

lektorzy                     Lipski M., Krasicki P., Antolak T.

m.ołtarza                  Kupiec W., Zając B.    

ogień i łódka             Michalski K., Bętkowski A.

m.światła                  Antolak J., Jęczmionek M.    

m.krzyża                    Dybek I.       

godz. 11.00      — Rybak M., Dachowski T., Bednarek A., Szargan Ł.

godz. 12.30      — Ciszewski J., Chochoł Sz., Duszyk A.  

godz. 15.00      — Mączka J., Bednarski K., Bednarski M.     

godz. 16.30      — Studziżba M., Studziżba M., Ziobrzyński P.   

godz. 18.30      — Stojak P., Stojak A., Tryba J., Koza J.

ZAKOŃCZENIE ROKU FORMACJI

W ŚRODĘ 24 CZERWCA O GODZ. 18.30