Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Pytania i odpowiedzi

Marzec 3rd, 2011 Posted in Wszystko 3 | 6 komentarzy »

Tu można zadawać pytania w Komentarzach.

Punktacje

Wrzesień 10th, 2010 Posted in Wszystko | 1 komentarz »

Aby obejrzeć Aktualne Punktacje kliknij w w odnośnik

Dyżury i Asysty Niedzielne

Wrzesień 10th, 2010 Posted in Wszystko | 1 komentarz »

DYŻURY NIEDZIELNE I ŚWIĄTECZNE

Czwartek 3 maja (uroczystość NMP Królowej Polski):

godz. 8.00                 —   Stanisz W., Mazur M.    

ASYSTA NA MSZY ŚW. O GODZ. 9.30

lektorzy                     Lipski M., Studziżba M., Studziżba M.

 

m.ołtarza                  Michalski K., Bętkowski A.   

ogień i łódka             Karski W., Ciszewski J.

m.światła                  Jęczmionek M., Kuśmierczyk A.

m.krzyża                    Mączka J.                          

godz. 11.00      — Wesołowski B., Nuckowski K., Percik P.  

godz. 12.30      — SENIORZY, Zych P., Duszyk A., Dybek I.

godz. 15.00      — Krasicki R., Krasicki P., Chochoł Sz.

godz. 16.30      — Bednarek F., Sulima M., Bednarek A.        

godz. 18.30      — Stojak P., Zając B.

Niedziela 6 maja (6. Niedziela Wielkanocna):

godz. 8.00                 — Bętkowski A., Bednarek A.       

ASYSTA NA MSZY ŚW. O GODZ. 9.30 

lektorzy                     Zych P., Lipski M., Antolak T.

m.ołtarza                  Mazur M., Stanisz W.

ogień i łódka             Studziżba M., Studziżba M.

m.światła                  Jęczmionek M., Antolak J.  

m.krzyża                    Chochoł Sz. .                         

godz. 11.00      — Michalski K., Nuckowski K., Ziobrzyński P.  

godz. 11.00 (przedszkolaki)   — Mączka J., Zając B., Koza J.

godz. 12.30      — SENIORZY, Krasicki R., Krasicki P.

godz. 15.00      — Karski W., Dunaj M., Dunaj Ł.     

godz. 16.30      — Ciszewski J., Bednarek F.      

godz. 18.30      — Stojak P.

Niedziela 13 maja (uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego):

godz. 8.00                 — Duszyk A., Dybek I.      

ASYSTA NA MSZY ŚW. O GODZ. 9.30 

lektorzy                     Zych P., Krasicki R., Krasicki P.

m.ołtarza                  Mazur M., Stanisz W.     

ogień i łódka             Studziżba M., Studziżba M.

m.światła                  Michalski K., Bętkowski A.  

m.krzyża                    Wesołowski B.

rezerwowi                 Antolak T., Antolak J.                           

godz. 11.00      Chochoł Sz., Nuckowski K., Ziobrzyński P.

godz. 11.00 (przedszkolaki)Mączka J., Kuśmierczyk A., Zając B.

godz. 12.30      — SENIORZY, Karski W., Dunaj M., Dunaj Ł.

godz. 15.00      — Lipski M., Ciszewski J.    

godz. 16.30      — Bednarek F., Ryszawy D.       

godz. 18.30      — Stojak P., Tryba J.

Niedziela 20 maja (uroczystość Zesłania Ducha Świętego):

godz. 8.00                 Michalski K.

godz. 9.30                 — Bednarek F., Wesołowski B., Bednarek A.        

ASYSTA NA MSZY ŚW. O GODZ. 10.30

cer. i m.ks.                Zych P., Karski W.

m.ołtarza                  Krasicki P., Krasicki R.  

m.światła                  Bętkowski A., Jęczmionek M.

m.krzyża                    Antolak T.

rezerwowi                 Studziżba M., Studziżba M.                              

godz. 11.00 (przedszkolaki)      — Chochoł Sz., Duszyk A.

ASYSTA NA MSZY ŚW. O GODZ. 12.30

cer. i m.ks.                Lipski M., Ciszewski J.

m.ołtarza                  Dunaj M., Dunaj Ł.    

m.światła                  Stanisz W., Mazur M.  

m.krzyża                    Antolak T.

rezerwowi                 Mączka J., Kuśmierczyk A.  

godz. 15.00      — Zając B., Dybek I.              

godz. 16.30      — Ryszawy D., Nuckowski K.      

godz. 18.30      — Stojak P.

Niedziela 27 maja (uroczystość Najświętszej Trójcy):

godz. 8.00                 — Zając B., Bednarek A.

ASYSTA NA MSZY ŚW. O GODZ. 9.30

lektorzy                     Lipski M., Antolak T., Karski W.

m.ołtarza                  Krasicki P., Krasicki R.  

ogień i łódka             Studziżba M., Studziżba M.

m.światła                  Antolak J., Mączka J.

m.krzyża                    Stanisz W.                               

ASYSTA NA MSZY ŚW. O GODZ. 11.00

cer. i m.ks.                Zych P., Ciszewski J.

m.ołtarza I                Jęczmionek M., Duszyk A.

m.ołtarza II               Kuśmierczyk A., Nuckowski K.

m.światła                  Bętkowski A., Dybek I.   

m.krzyża                    Michalski K.

godz. 11.00 (przedszkolaki)  Chochoł Sz., Mazur M., Koza J.

godz. 12.30      — Dunaj M., Dunaj Ł., Mączka J.

godz. 15.00      — Wesołowski B., Percik P., Ziobrzyński P.        

godz. 16.30      — Bednarek F., Ryszawy D.        

godz. 18.30      — Stojak P., Tryba J.