Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Pytania i odpowiedzi

Marzec 3rd, 2011 Posted in Wszystko 3 | 6 komentarzy »

Tu można zadawać pytania w Komentarzach.

Punktacje

Wrzesień 10th, 2010 Posted in Wszystko | 1 komentarz »

Aby obejrzeć Aktualne Punktacje kliknij w w odnośnik

Dyżury i Asysty Niedzielne

Wrzesień 10th, 2010 Posted in Wszystko | 1 komentarz »

DYŻURY NIEDZIELNE

Niedziela 25 listopada (uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata):

godz. 8.00         Bętkowski A.      

ASYSTA NA MSZY ŚW. O GODZ. 9.30 

lektorzy                     Lipski M., Ciszewski J., Krasicki P.

m.ołtarza                  Dybek I., Michalski K.     

ogień i łódka             Studziżba M., Studziżba M..

m.światła                  Bednarek A., Jęczmionek M.

m.krzyża                    Kuśmierczyk A.                         

godz. 11.00       Mączka J., Duszyk A., Zając B.

godz. 11.00 (przedszkolaki) — Antolak T., Antolak J., Percik P.

godz. 12.30       — Wesołowski B., Karski W., Nuckowski K.

godz. 15.00       — Dunaj M., Dunaj Ł., Ziobrzyński P.      

godz. 16.30       — Bednarek F., Stanisz W., Mazur M.       

godz. 18.30       — Stojak P., Koza J.

 

Niedziela 2 grudnia (1. niedziela Adwentu):

godz. 8.00           Nuckowski K.   

ASYSTA NA MSZY ŚW. O GODZ. 9.30 

lektorzy                     Ciszewski J., Wesołowski B., Karski W.

m.ołtarza                  Percik P., Antolak J.     

ogień i łódka             Antolak T., Studziżba Michał

m.światła                  Bętkowski A., Michalski K.

m.krzyża                    Studziżba Mateusz                         

godz. 11.00       — Stanisz W., Mazur M., Zając B.

godz. 11.00 (przedszkolaki)       — Kuśmierczyk A., Ziobrzyński P.

godz. 12.30       Jankowicz D., Krasicki P., Bednarek A.

godz. 15.00       — Lipski M., Duszyk A., Mączka J.

godz. 16.30       — Dunaj Ł., Dybek I.

godz. 18.30       — Stojak P., Koza J.

 

Niedziela 9 grudnia (2. niedziela Adwentu):

godz. 8.00         Bednarek A.    

ASYSTA NA MSZY ŚW. O GODZ. 9.30 

lektorzy                     Karski W., Dunaj M., Dunaj Ł.

m.ołtarza                  Michalski K., Bętkowski A.    

ogień i łódka             Antolak T., Wesołowski B.

m.światła                  Percik P., Jęczmionek M.  

m.krzyża                    Antolak J..                        

godz. 11.00       — Studziżba M., Studziżba M., Nuckowski K.

godz. 11.00 (przedszkolaki)       — Stanisz W., Mazur M., Dybek I.

godz. 12.30       — Lipski M., Mączka J., Zając B.

godz. 15.00       — Krasicki P., Kuśmierczyk A.,       

godz. 16.30       — Ciszewski J., Ziobrzyński P.       

godz. 18.30       — Stojak P., Koza J.

 

Niedziela 16 grudnia (3. niedziela Adwentu):

godz. 8.00         Mączka J.     

ASYSTA NA MSZY ŚW. O GODZ. 9.30 

lektorzy                     Zych P., Krasicki P., Karski W.

m.ołtarza                  Studziżba M., Studziżba M.     

ogień i łódka             Ciszewski J., Lipski M.

m.światła                  Dybek I., Nuckowski K.  

m.krzyża                    Michalski K.                           

godz. 11.00       — Duszyk A., Percik P., Zając B.   

godz. 11.00 (przedszkolaki)       — Kuśmierczyk A., Ziobrzyński P.

godz. 12.30       Dunaj M., Dunaj Ł., Bętkowski A.

godz. 15.00       — Antolak T., Antolak J., Bednarek A.     

godz. 16.30       — Wesołowski B., Stanisz W., Mazur M.        

godz. 18.30       — Stojak P., Koza J.

 

Niedziela 23 grudnia (4. niedziela Adwentu):

godz. 8.00         Dybek I.      

ASYSTA NA MSZY ŚW. O GODZ. 9.30 

lektorzy                     Lipski M., Karski W., Antolak T.

m.ołtarza                  Stanisz W., Mazur M.      

ogień i łódka             Studziżba M., Studziżba M..

m.światła                  Bętkowski A., Michalski K.

m.krzyża                    Antolak J.                         

godz. 11.00       Mączka J., Bednarek A., Zając B.

godz. 11.00 (przedszkolaki)       — Percik P., Ziobrzyński P.

godz. 12.30       — Wesołowski B., Krasicki P., Chochoł Sz.

godz. 15.00       — Dunaj M., Dunaj Ł., Nuckowski K.      

godz. 16.30       — Ciszewski J., Bednarek F., Kuśmierczyk A.       

godz. 18.30       — Stojak P., Koza J.